بازگشت عادل فردوسی پور با برنامه 360 درجه

برای ما ایرانیان نام و صدای عادل فردوسی پور با فوتبال گره خورده است، با نزدیک شدن به رویداد بزرگ جام جهانی و بازی های تیم ملی ایران، جای عادل فردوسی پور برای گزارش شنیدنی و پر هیجان تیم ایران بسیار خالی است. حال که حدود سه سال از کنار گذاشتن عادل فردوسی پور و برنامه نود از صدا و سیمای ایران می گذرد، با تغییر رئیس صدا و سیما، صحبت هایی از بازگشت عادل فردوسی پور به شبکه 3 صدا و سیمای ایران شنیده می شود. اگر این صحبت ها به واقعیت بپیوندد به طور قطع تماشای فوتبال ایران و دیگر تیم های فوتبال در جام جهانی همراه با عادل فردوسی پور برای ما ایرانیان بسیار لذت بخش تر خواهد شد.

ماجرای بازگشت عادل فردوسی پور چه بود؟

ماجرای بازگشت عادل فردوسی پور چه بود؟

در خرداد ماه امسال رئیس صدا و سیما نسبت به درخواست بازگشت عادل فردوسی پور که با او مطرح می شد، پاسخ هایی داد. پیمان جبلی که در 7 مهرماه سال 1400 به عنوان رئیس صدا و سیما جایگزین عبدالعلی علی عسگری شد، با سیلی از درخواست ها مبنی بر حضور مجدد عادل فردوسی پور به نود و صدا و سیما روبرو شد.

پیمان جبلی اگر چه از حفظ و نگهداری سرمایه ها و قدرشناسی از آن ها صحبت کرد، اما هیچ قولی برای بازگشت او به صدا و سیما نداد. او همچنین گفت که برکناری عادل فردوسی پور در زمان او نبوده است و اگر این اتفاق در دوره ریاست او بود، تمام تلاش خود را می کرد تا او را حفظ کند.

همچنین گفته می شود که او عنوان کرده مانعی برای برگشتن او وجود ندارد و این موضوعی دو طرفه است. در سایت خبرگزاری خبر ورزشی، گفته شده است که برای بازگشت عادل فردوسی پور رئیسی، رئیس جمهور ایران، جبلی رئیس صدا و سیما و قالیباف رئیس مجلس موافق بازگشت او به صدا و سیما هستند. این نقل قول چند ماه پیش از طرف رئیس فراکسیون ورزش مجلس منتشر شده است.

با این صحبت ها به نظر می رسد که حضور او در صدا و سیما حداقل در سالی که در آن هستیم، اتفاق نخواهد افتاد. اما آنچه برای فوتبال دوستان و دوستداران عادل فردوسی پور خوشحال کننده است، بازگشت او با برنامه فوتبال 360 به دنیای فوتبال و گزارشگری است. شاید تماشای عادل فردوسی پور و دیدن او در تلویزیون ایران اتفاقی باشد که بیشتر ما ایرانیان منتظر وقوع آن هستیم، اما دیدن او در برنامه 360 تا حد زیادی این کمبود را جبران خواهد کرد.

حال بسیاری منتظر هستند تا شاهد گزارشگری عادل و تماشا آنلاین جام جهانی هستند.

آیا خبر بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون حقیقت دارد؟

شایعات بازگشت عادل فردوسی پور به نود پس از صحبت های پیمان جبلی در دانشگاه صنعتی شریف و پاسخ به سوالاتی بود که در رابطه با این گزارشگر و تهیه کننده فوتبال ایران از او پرسیده شد. با وجود تمام این خبرها بازگشت او به تلویزیون ایران صحت ندارد، اما او با برنامه ای فوتبالی با نام فوتبال 360 به دنیای فوتبال بازگشته است. این برنامه را با دانلود اپلیکیشنی با همین نام در کافه بازارمی توانید با عادل فردوسی پور تماشا کنید و لذت ببرید.

واکنش صدا و سیما به بازگشت عادل فردوسی پور چه بود؟

واکنش صدا و سیما به بازگشت عادل فردوسی پور چه بود؟

در واقع خبر بازگشت عادل فردوسی پور که ماه هاست در رسانه های خبری مطرح می شود، شایعه است. هیچ توافقی بین مسئولان صدا و سیما و مدیران شبکه و عادل فردوسی پور در خصوص بازگشت او به تلویزیون انجام نگرفته است. این اخبار منتشر شده تنها مربوط به صحبت های جبلی و عادل فردوسی پور در مورد این موضوع بوده است. اولین حضور عادل فردوسی پور در تلویزیون به عنوان شرکت کننده در مسابقه هفته بود و به احتمال زیاد آخرین حضور او در تلویزیون نیز با حذف برنامه نود، به عنوان مجری در این برنامه بوده است.

خبر های مربوط به بازگشت عادل فردوسی پور را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به شرایط موجود بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون بعید به نظر می رسد، اما خبرهای بازگشت او در سایت های خبری از اخبار داغ دنیای فوتبال است. هیچ منبع مطمئنی برای کسب اخبار بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون وجود ندارد و فعلا تصمیمی برای بازگشت او گرفته نشده است. هر چند به نظر نمی رسد با شرایط موجود خود او هم تمایلی برای بازگشت به صدا و سیما و کار کردن در شرایط فعلی داشته باشد.

برنامه جدید این مجری چه نام دارد؟

بازگشت عادل فردوسی پور از سلبریتی های لیورپولی با فوتبال 360 به دنیای فوتبال خبری بود که پس از شایعات برگشت او به صدا و سیما اتفاق افتاد و باعث کم کردن بخشی از ناراحتی دوستداران او از نبود برنامه نود و عادل در تلویزیون شد. در تیزر این برنامه چنین عنوان شده بود که “نود بودیم و راهمان را بستند، هر اتفاقی که افتاد کنار هم بودیم و بزرگتر شدیم و حالا 360 هستیم”. اولین گفتگوی این برنامه به اسطوره فوتبال ایران علی دایی اختصاص داشت که فیلم آن را می توانید در یوتیوب مشاهده کنید.

آیا برنامه جدید عادل از تلویزیون پخش می شود؟

آیا برنامه جدید عادل از تلویزیون پخش می شود؟

فوتبال ۳۶۰ عادل فردوسی پور قرار بود بر روی پلتفرم های فیلیمو و نماوا تهیه و پخش شود اما مجوز آن صادر نشد. این برنامه در اینستاگرام شروع به کار کرد. در حال حاضر اپلیکیشن فوتبال 360 برای دانلود در کافه بازار موجود است. این برنامه در حال حاضر برای گوشی های موبایل اندروید قابل دریافت و نصب است و گفته می شود به زودی نسخه ios آن برای استفاده وارد کافه بازار می شود.

علت برکناری عادل از تلویزیون چه بود؟

علت محرومیت عادل فردوسی پور و حذف برنامه نود در اواخر سال 1397 به دستور علی فروغی رئیس آن زمان شبکه سه در شروع فعالیتش بود. می توان گفت در واقع علت برکناری او از تلویزیون مخالفت علی فروغی با برنامه نود و صحبت های او در مورد فوتبال ایران بود. او در گفتگویی که در مورد برکناری عادل با او مطرح شده بود، خارج شدن عادل فردوسی پور از خط و مدار درست و از هم پاشیدگی صدا و سیما به دلیل رویه ای که عادل فردوسی پور در پیش گرفته بود، را دلیل برکناری او عنوان کرد.

اما آنچه به عنوان دلیل اصلی برکناری او مطرح می شود، حذف عادل فردوسی پور با فشار دفتر رهبری است. این موضوع توسط سرفراز رئیس پیشین صدا و سیما در زمان برکناری عادل فردوسی پور مطرح شده است. اگر این موضوع صحت داشته باشد شاید دستور بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون نیز باید توسط همین نهاد داده شود. در کنار تمام این دلایل برخی سایت ها یک دلیل دیگر را، فیلمی که باعث اخراج فردوسی پور شد می دانند، این فیلم در واقع شعارهایی است که تماشاچیان عراقی در ورزشگاه می دانند و گفته می شود توسط عادل منتشر شده است.

آیا خود عادل فردوسی پور در رابطه با بازگشت خود واکنشی نشان داده است؟

آیا خود عادل فردوسی پور در رابطه با بازگشت خود واکنشی نشان داده است؟

عادل فردوسی پور در یک لایو اینستاگرامی از عشق زیاد خود به فوتبال و از ماجرای بازگشتش به صدا و سیما گفت. او گفت با وجود عشق و علاقه شدیدش به فوتبال و ناراحتی از کنار گذاشتنش از فوتبال در شرایطی که عزت نفسش حفظ نشود، قادر به کار کردن نیست.

در برخی سایت ها شروطی از زبان عادل فردوسی پور برای بازگشتش به صدا و سیما مطرح شده بود که حذف برنامه فوتبال برتر میثاقیان و بازگشت برنامه نود از جمله این شروط بوده است. اما عادل فردوسی پور این موضع را تکذیب کرد و گفت برای بازگشتش به صدا و سیما هیچ شرطی نگذاشته است و خواهان قطع هیچ برنامه ای نیست و این خبر کذب محض است.

برنامه جدید عادل فردوسی پور از کجا پخش می شود؟

برنامه فوتبال 360 که با شعار فوتبال برای همه تهیه می شود، در حال حاضر در وبسایت 360 و اپلیکیشن 360 قابل دانلود در کافه بازار پخش می شود. نسخه کنونی برای گوشی های اندروید قابل نصب و استفاده است. موضوع برنامه جدید عادل فردوسی پور اخبار و تحلیل خبرهای روز فوتبال ایران و جهان، ویدئوهای مصاحبه با فوتبالیست ها و حاشیه بازی ها، اطلاعات بازی های لیگ های ایران و جهان، پیش بینی مسابقات لیگ برتر در هر هفته، نظر سنجی مانند آنچه در برنامه 90 وجود داشت و اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران و دنیا است.

زمان پخش برنامه جدید عادی فردوسی پور چه موقعی است؟

این برنامه از خرداد ماه 1401 در وبسایت و اپلیکیشن 360 قابل تماشا بوده است. برنامه 360 که بسیار شبیه به برنامه نود ساخته می شود مصاحبه هایی با فوتبالیست ها و افراد دست اندرکار در فوتبال ایران انجام داده است. اولین مصاحبه که در سه قسمت در این سایت برای مشاهده موجود است، با علی دایی انجام شد. شروع این برنامه با مصاحبه با علی دایی موجب جذب تعداد زیادی از دوستداران فوتبال ایران به این برنامه شد. حضور عادل فردوسی دوست داشتی در کنار اسطوره فوتبال ایران، علی دایی که هر دوی آن ها مدت ها بود از فوتبال ابران دور بودند، باعث خوشحالی طرفداران فوتبال در ایران شد.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. آیا خبر بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون صحت دارد؟

    این اخبار که چند ماه است در رسانه های خبری مطرح می شود، فعلا در حد شایعه است و تصمیمی توسط مسئولین صدا و سیما برای بازگشت عادل فردوسی پور گرفته نشده است.

  2. بازگشت عادل فردوسی پور به دنیای فوتبال با چه برنامه ای است؟

    نام برنامه عادل فردوسی پور فوتبال 360 است.

  3. برنامه 360 عادل فردوسی پور از کجا پخش می شود؟

    این برنامه که بازگشت عادل فردوسی پور به فوتبال و موجب خوشحالی طرفداران او است، در وبسایت و اپلیکیشن 360، قابل دانلود در کافه بازار، پخش می شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

Leave a Reply

Your email address will not be published.