دستبند پوکر چیست؟ لیست 10 پوکر باز حرفه ای دستبند قهرمانی دارند

امروزه بازی پوکر تنها یک بازی نیست و یکی از راههای کسب درآمد شده است و افراد با شرکت در آن جوایز نقدی و غیر نقدی زیادی را کسب می کنند که در سطح بازی های رسمی و جهانی یکی از جوایز آن دستبند پوکر است که معمولا به بهترین پوکر بازان جهان داده می شود. اطلاعاتی در مورد این دستبند و افرادی که توانسته اند دستبند پوکر را کسب کنند را در اختیار شما می گذاریم.

دستبند پوکر چیست؟

دستبند پوکر چیست؟

بازی پوکر یکی از بازی های قمار خانه ای می باشد که به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود و معمولا در تورنومنت های رسمی این بازی های از دستبند های طلا به عنوان جایزه به برنده بازی ها داده می شود. تعداد دستبند های کسب شده معیاری برای موفقیت و بزرگی یک پوکر باز است و با توجه به این نکته که در ساخت این دستبند ها از الماس استفاده شده است ارزش بسیار زیادی نیز دارند.

تا کنون چه کسانی موفق به کسب دستبند پوکر شده اند؟

بازی های پوکر به بازی ثروتمندان و اشراف زادگان شهرت دارد و معمولا این افراد علاقه زیادی به این بازی دارند. این بازی در تورنومنت های مختلف برگزار می شوند که در مسابقات رسمی پوکر تنها تعدادی از پوکربازان موفق به کسب دستبند پوکر شده اند و معمولا این افراد در این عرصه از بهترین ها می باشند که چند نفر از این پوکربازان را به شما معرفی می کنیم.

فیل آیوی

در اینجا به بیوگرافی فیل آیوی دارنده 10 دستبند World Series of Poke می پردازیم. این بازیکن، بهترین بازیکن پوکر است و شهرت جهانی دارد. شخصیتی که توانسته است پوکربازان بزرگی را شکست دهد و نام خود را در لیست بهترین پوکر بازان جهان قرار دهد.

فیل هلموت

استراتژی و نوع بازی این فرد منحصر به فرد و خاص خود اوست و هر کس توان رویارویی با این بازیکن را ندارد. این چهره سرشناس دنیای پوکر توانسته است ۱۴ دستبند را کسب کند و رکوردار عرصه پوکر باشد. این بازیکن جزء ده بازیکن برتر جهان است.

دانیل نگرانانو

او رکورد دار بزرگترین برنده مسابقات پوکر هم زمان را در اختیار دارد و توانسته است در طول بازی در این عرصه ۳۳ میلیون دلار برنده شود. نگرانانو ۶ دستبند پوکر را کسب کرده است.

دانیل کلمن

یکی از بازیکنانی که در طول فعالیت خود در این بازی توانسته است، یک دستبند بازی ها را کسب کند. او مشاور یک پلتفرم پوکر آنلاین است.

گرگ مرسون

یکی از چهره هایی که در بین علاقمندان به بازی پوکر بسیار مشهور است. او با توانسته است با بازی ها و استراتژی خاص خود دو دستبند را از آن خود کند.

جیمی گلد

اگر بازی های پوکر را دنبال کرده باشید نام این بازیکن را بسیار شنیده اید او بکی از بازیکنان موفق در این بازی است که توانسته است یک دستبند بازی ها را کسب کند.

جاناتان دوهامل

این پوکر باز که اهل کانادا است و متولد شهر بوشرویل می باشد توانسته است با بازی های درخشان خود به یکی از قهارترین پوکر بازان جهان تبدیل شود. او در کارنامه خود توانسته است سه دستبند را کسب کند.

کدام پوکر بازان ایرانی موفق به کسب دستبند پوکر شده اند؟

کدام پوکر بازان ایرانی موفق به کسب دستبند پوکر شده اند؟

در بین نام پوکر بازان موفق دنیا که موفق به کسب دستبند در تورنمت پوکر شده اند نام چند ایرانی هم به چشم می خورد از جمله آنتونیو یا امیر اسفندیاری که در شهر تهران به دنیا آمده است، اما این چهره بعد از انقلاب از ایران به همراه خانواده خود مهاجرت کرده است و تنها تا سن ۹ سالگی در ایران بوده است. او در یکی از مسابقات پوکر توانست دستبند طلایی WPT را کسب کند. یکی دیگر از ایرانیان موفق در دنیای پوکر منصور مطلوبی است که این فرد در سال ۱۹۵۲ در ایران متولد شد و او هم نیز از ایران مهاجرت کرده است و در شهر لندن زندگی می کند. این بازیکن در مسابقات WSOP در سال 1990 توانست دستبند بازی های پوکر را کسب کند. این بازیکن در طول فعالیت خود توانسته است مقام های مهمی را کسب کند.

اولین پوکر بازی که توانست دستبند پوکر را کسب کند چه کسی بود؟

بازی پوکر یکی از بازی های با سابقه و قدمت طولانی است که افراد زیادی از گذشته تا کنون وارد این بازی ها شده اند و فقط تنها تعدادی از آن ها توانسته اند به موفقیت و قهرمانی برسند. اولین کسی که این افتخار را توانست کسب کند جانی ماس پوکر باز مشهور در آن دوره بود که توانست در سال 1970 به این جایزه دست پیدا کند. بعد از آن این چهره توانست ۲ بار دیگر به چنین افتخاری دست پیدا کند و از این چهره یکی از شخصیت های تاثیر گذار پوکر یاد می شود.

دستبند پوکر به چه کسانی اهدا می شود؟

دستبند پوکر به چه کسانی اهدا می شود؟

بازی پوکر یکی از بازی های بسیار جذاب و مورد توجه بسیاری از افراد در سراسر جهان می باشد که این بازی ها که بازی های قمار خانه ای می باشند در ایران ممنوع است. اما افرادی هستند که این مسابقات را پیگیری می کنند و می خواهند بدانند دستبند در انتها به چه کسی تعلق می گیرد. معمولا این دستبند به بهترین های این بازیکنان در بازی های رسمی داده می شود و موفقیت یک بازیکن پوکر با تعداد دستبند هایی که برنده شده است اندازه گیری می شود.

عکس دستبند پوکر را در کجا مشاهده کنیم؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات دسترسی به عکس های مختلف بسیار آسان شده است و افراد تنها با در اختیار داشتن یک گوشی هوشمند ساده می توانند به اطلاعات و عکس های مورد نظر خود دست پیدا کنند. علاقه مندان به بازی های پوکر می توانند در صورت تمایل به دیدن دستبند این بازی ها به مرورگر گوگل مراجعه کنند و با وارد کردن دستبند پوکر به قسمت عکس ها مراجعه نمایند و عکس آن را مشاهده نمایند.

پیج اینستاگرام برندگان دستبند پوکر را در کجا مشاهده کنیم؟

پیج اینستاگرام برندگان دستبند پوکر را در کجا مشاهده کنیم؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار می باشد که امروزه توانسته است جایگاه ویژه ای در بین تمام افراد جامعه داشته باشد. این شبکه اجتماعی باعث شده است که افراد به راحتی با افراد مشهور در سطح جهان ارتباط برقرار نموده و عکس ها و فیلم های آنها را مشاهده نمایند و از نزدیک در جریان زندگی شخصی این افراد قرار بگیرند. معمولا بیشتر چهره های مشهور در این شبکه اجتماعی فعالیت دارند. این شخصیت ها هم در اینستاگرام فعالیت دارند و علاقه مندان زیادی پیج این چهره های سرشناس را دنبال می کنند و عکس ها و فیلم هایی که این افراد مشهور از زندگی حرفه ای و شخصی خود به اشتراک می گذارند، دیدن می کنند.

علاقه مندان و طرفداران این بازیکنان موفق می توانند با مراجعه به اینستاگرام و وارد کردن نام آنها در قسمت جستجو به پیج این افراد و فن پیج های طرفدارانشان دست پیدا کنند و فیلم ها و عکس های آنها را مشاهده نمایند و از این طریق به طور مستقیم در جریان فعالیت حرفه ای این بازیکنان مشهور جهانی قرار گیرند.

ارزش دستبند پوکر چقدر است؟

این دستبندها از تیتانیوم و الماس توسط تیفانی و کمپانی Hendon Mob ساخته شده اند که قیمت بسیار بالایی دارد. اما خارج از ارزش مادی این دستبند ها ارزش،معنوی آن بسیار زیاد می باشد و معمولا این دستبندها به بازیکنان عادی داده نمی شود و به بزرگترین و بهترین پوکر بازان تعلق می گیرد که همین امر باعث ارزش زیادی این دستبند شده است. این دستبند معیاری برای تشخیص بهترین پوکر بازان است.

کدام پوکر بازان بیشترین دستبند پوکر را دارند؟

کدام پوکر بازان بیشترین دستبند پوکر را دارند؟

تعدادی از بازیکنان توانسته اند در کسب این دستبند رکوردار باشند و توانایی و استعداد خود را به عنوان بهترین بازیکنان جهان به رخ دنیا بکشند یکی از این شخصیت ها فیل هلموت
است که رکورد ۱۴ دستبند طلا را کسب کرده است و بعد از آن فیل آیوی با کسب ده دستبند می باشد‌.

دستبند پوکر اولین بار در چه سالی اهدا شد؟

این دستبند از سال های اول که این بازی شروع شده به بازیکنان داده نمی شده است و بعد از چندین سال این دستبند به بهترین های این عرصه اهدا می شده است. تاریخ های مختلفی برای اولین سالی که این دستبند اهدا شده است در سایت های مختلف آمده است که شاید بتوان گفت که سال ۱۹۷۰ این اتفاق رخ داده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. امیر اسفندیاری تا کنون چند دستبند پوکر را کسب کرده است؟

  این بازیکن موفق و سرشناس دنیای پوکر توانسته است یک دستبند را کسب کند.

 2. فیل هلموت چند دستبند پوکر را کسب کرده است؟

  اگر به کارنامه درخشان این بازیکن در بازی های پوکر مراجعه کنید خواهید دید او ۱۴ دستبند را از آن خود کرده است.

 3. منصور مطلوبی در چه سالی موفق به کسب دستبند پوکر شده است؟

  منصور مطلوبی این ایرانی موفق توانسته است در سال ۱۹۹۰ این جایزه را کسب نماید و نام خود را در لیست بهترین های پوکر قرار دهد.

 4. یکی از بهترین بازیکنان پوکر که توانسته است ده دستبند پوکر را کسب کند چه کسی است؟

  فیل آیوی بازیکنی که توانسته است ده دستبند را در کارنامه حرفه ای خود ثبت کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

Leave a Reply

Your email address will not be published.